Video prehliadka.

Prehrať video

Fotogaléria.

Poloha nehnuteľnosti na mape.

Na prenájom 2 izbový byt.

R E Z E R V O V A N É

Miesto: obec Sobotište, cca 5km Senica

Ponúkame nový čistý 2-izbový byt na prenájom. Byt sa nachádza na 2 . nadzemnom podlaží v kompletne zrekonštruovanom bytovom dome v obci Sobotište. Zateplená bytovka z tehlovo-kvádrovej konštrukcie. Vynovené prostredie s dostatkom parkovacích miest v tesnej blízkosti bytovky, ďaleko od mestského ruchu s dostatkom zelene a priestoru pre športové aktivity vás a prípadne vašich detí. To všetko s dobrou občianskou vybavenosťou na dosah.

Podlahová plocha bytu :   52m² 

Poschodie: 2/2

Konštrukcia domu: tehla-kváder, zateplená

Orientácia bytu:  západná

Okolie a občianska vybavenosť: Okolie bytového domu je plné zelene a priestoru pre rôzne športové aktivity. V blízkosti je futbalové ihrisko, škôlka, škola, detské ihrisko, obchod COOP jednota, reštaurácia, pohostinstvo, lekáreň, obecný úrad a aj autobusová zastávka.

Parkovanie: áno, možnosť bezplatne parkovať pri bytovke

Dispozícia: Byt pozostáva zo vstupnej chodby, jednej priestrannej izby s kuchynskou linkou, 2. izby, komory, kúpeľne s vaňou a WC. K bytu tiež prislúcha časť zo spoločných priestorov na prízemí (kočikáreň).

Aktuálny stav nehnuteľnosti: Byt sa prenajíma stave v akom je, teda nezariadení viď. Fotogalériu.  Byt má plastové okná -trojsklo, plávajúce podlahy, dlažby, interiérové dvere so zárubňami, kuchynskú linku so sporákom. Ovládanie otvárania hl. vchodových dverí na bytovke, prípojka na internet. Vetranie je riešené moderným spôsobom formou rekuperácie riadenej centrálnou jednotkou. Byt má vlastný plynový kotol na kúrenie a prípravu TUV. Celý bytový dom je kompletne zrekonštruovaný. Nové rozvody vody, odpadu, kúrenia a elektriny.

Byt je čistý a prázdny, pripravený na nasťahovanie.

Energeticky certifikát bytového domu: B

Cena : 430,- € /mesačne

Cena nájom :  350,- €
Cena energie : 80,- € zálohová platba
Depozit : 500,-€

Realitný maklér nehnuteľnosti:
Marcel Prokop, RSc.