Na predaj 2-izbový byt

vyššie prízemie – ID 102

Ponúkam na predaj krásny a slnečný 2-izbový byt v nedávno kompletne zrekonštruovanom bytovom dome v obci Kuraľany neďaleko Nových Zámkov.

Miesto: obec Kuraľany

Obec Kuraľany je vzdialená asi 24km od Dvory nad Žitavou, 28km od Nové Zámky, 26km od Komárna

Byt je jedným zo šiestich bytov v bytovom dome. V bytovke sa spolu na dvoch nadzemných a jednom podzemnom podlaží nachádza 4x 3-izbový a 2x 2-izbový byt, 6x pivnica a 1 veľký spoločný priestor.

Vynovené okolie s dostatkom parkovacích miest v tesnej blízkosti bytovky, ďaleko od mestského ruchu s dostatkom zelene a priestoru pre športové aktivity ponúka kľudné bývanie s prírodou na dotyk. To všetko s dobrou občianskou vybavenosťou v dosahu.

Bytovka prešla v roku 2019 kompletnou prestavbou a rekonštrukciou.

Je postavená z tehlovo-kvádrovej konštrukcie a je kompletne zateplená. Má nové rozvody vody, odpadov a elektriny a plynu a kúrenia. Byty majú vlastné plynové kotle nový interiér a priestranné balkóny.

Celková podlahová plocha bytu: 60,15m² a 10m² balkón

V cene pivnica k bytu: 22m²

V cene bytu je aj 1 parkovacie miesto pri bytovke.

Plocha spoločného pozemku a spevnených komunikácií spolu až: 1056 m²

Okolie a občianska vybavenosť: Okolie bytového domu je plné zelene a poskytuje dostatok priestoru pre rôzne športové aktivity. V blízkosti je futbalové ihrisko, obchod COOP jednota, obecný úrad, denný stacionár a aj autobusová zastávka.

Parkovanie: áno, možnosť parkovať v najbližšom okolí bytovky.

Orientácie bytu: severovýchod / juhozápad

Dispozícia bytu: Do bytu sa vchádza zo spoločnej chodby. Zo zádveria sa dá vojsť do kuchyne a tiež do samostatného WC s malou oddelenou kúpeľničkou a do kúpeľne. Z kuchyne sa dá vstúpiť do 2. izby z ktorej je tiež možný vstup do kúpeľne v ktorej je vaňa a dve samostatné umývadlá. S kuchyne tiež môžete vyjsť cez dvoje presklené “Francúzske dvere” na priestranný balkón. K bytu prislúcha veľká pivnica  a podiel v spoločnej miestnosti v suteréne.

Stav nehnuteľnosti: celý bytový dom je kompletne zrekonštruovaný, plastové okná, plávajúce podlahy, dlažby, interiérové dvere so zárubňami, kuchynská linka so sporákom. V celej bytovke sú nové rozvody vody, odpadu, kúrenia a elektriny. Byty majú vlastný plynový kotol na kúrenie a prípravu TUV. Možnosť internetového pripojenia cez WiFi a vchodový vrátnik samozrejmosťou.

Byt je v súčasnosti prenajatý.

Nízke náklady na bývanie za energie: 100,- eur

Energeticky certifikát: B

Všetky podrobné informácie nájdete na web stránke nehnuteľnosti:

Cena: 64.780,- €

(cena s DPH)

V uvedenej cene sú zahrnuté poplatky za právny servis resp. vypracovanie zmlúv ohľadom prevodu vlastníckych práv právnikom a provízie realitnej kancelárie. Odovzdanie nehnuteľnosti podpisom preberacieho protokolu.

Zabezpečíme poradenstvo ohľadom financovania a poistenia nehnuteľnosti prostredníctvom partnerských finančných špecialistov.

Realitný maklér nehnuteľnosti
Marcel Prokop, RSc.
Marcel Prokop, RSc. realitný maklér

Fotogaléria.

Video exteriér

3D interaktívna virtuálna prehliadka "Vzorového bytu č. 201"

Poloha nehnuteľnosti na mape.