Video prehliadka.

Fotogaléria.

Poloha nehnuteľnosti na mape.

Na predaj 2 izbový byt.

ID: byt číslo 2

Miesto: obec Sobotište, cca 5km Senica

Ponúkame na predaj čistý, nový a priestorný 2 izbový byt na 1 . nadzemnom podlaží v kompletne zrekonštruovanom bytovom dome v obci Sobotište. Byt sa nachádza v zateplenej bytovke z tehlovo-kvádrovej konštrukcie. Vynovené prostredie s dostatkom parkovacích miest v tesnej blízkosti bytovky, ďaleko od mestského ruchu s dostatkom zelene a priestoru pre športové aktivity. To všetko s dobrou občianskou vybavenosťou na dosah.

Podlahová plocha bytu :   52,87m2

Poschodie: 1/2
Konštrukcia domu: tehla-kváder, zateplená

Orientácia bytu:  východná

Okolie a občianska vybavenosť: Okolie bytového domu je plné zelene a priestoru pre rôzne športové aktivity. V blízkosti je futbalové ihrisko, škôlka, detské ihrisko, obchod COOP jednota, reštaurácia, pohostinstvo, lekáreň, obecný úrad a aj autobusová zastávka.

Parkovanie: áno, možnosť parkovať v najbližšom okolí bytovky

Dispozícia: Byt pozostáva zo vstupnej chodby, jednej priestrannej izby s kuchynskou linkou, 2. izby, komory, kúpeľne s WC a vaňou. K bytu tiež prislúcha časť zo spoločných priestorov na prízemí (kočikáreň).

Aktuálny stav nehnuteľnosti:  celý bytový dom je kompletne zrekonštruovaný, plastové okná -trojsklo, plávajúce podlahy, dlažby, interiérové dvere so zárubňami, kuchynská linka so sporákom. Vetranie v byte je riešené moderným spôsobom formou rekuperácie riadenej centrálnou jednotkou. V celej bytovke sú nové rozvody vody, odpadu, kúrenia a elektriny. Byt má vlastný plynový kotol na kúrenie a prípravu TUV. Byt je čistý a pripravený na nasťahovanie.

Náklady na bývanie: neuvedené

Energeticky certifikát: B

Cena: 69 264,- €

cena za m2:  1 310,08€

V uvedenej cene sú zahrnuté poplatky za právny servis resp. vypracovanie zmlúv ohľadom prevodu vlastníckych práv právnikom a provízie realitnej kancelárie. Odovzdanie nehnuteľnosti podpisom preberacieho protokolu.

Zabezpečíme poradenstvo ohľadom financovania a poistenia nehnuteľnosti prostredníctvom partnerských finančných špecialistov.

Realitný maklér nehnuteľnosti
Marcel Prokop, RSc.