Video prehliadka.

Fotogaléria.

Poloha nehnuteľnosti na mape.

Na prenájom 3 izbový byt.

ID: byt číslo 5

Miesto: obec Sobotište, cca 5km Senica

Ponúkam na prenájom čistý, nový a priestorný 3 izbový byt na 1 . nadzemnom podlaží v kompletne zrekonštruovanom bytovom dome v obci Sobotište. Byt sa nachádza v zateplenej bytovke z tehlovo-kvádrovej konštrukcie. 

Vynovené prostredie s dostatkom parkovacích miest v tesnej blízkosti bytovky, ďaleko od mestského ruchu s dostatkom zelene a priestoru pre športové aktivity. To všetko s dobrou občianskou vybavenosťou na dosah.

Podlahová plocha bytu :   79,81m2

Poschodie: 1/2
Konštrukcia domu: tehla-kváder, zateplená

Orientácia bytu:  južná

Okolie a občianska vybavenosť: Okolie bytového domu je plné zelene a priestoru pre rôzne športové aktivity. V blízkosti je futbalové ihrisko, škôlka, detské ihrisko, obchod COOP jednota, reštaurácia, pohostinstvo, lekáreň, obecný úrad a aj autobusová zastávka.

Parkovanie: áno, možnosť parkovať v najbližšom okolí bytovky

Dispozícia: Byt pozostáva zo vstupnej chodby, jednej priestrannej izby s kuchynskou linkou, ďalšej chodby, 2. izby, 3. izby, 2 komôr, kúpeľne s vaňou a samostatného WC.

Aktuálny stav nehnuteľnosti:  celý bytový dom je kompletne zrekonštruovaný, plastové okná -trojsklo, plávajúce podlahy, dlažby, interiérové dvere so zárubňami, kuchynská linka so sporákom. Vetranie v byte je riešené moderným spôsobom formou rekuperácie riadenej centrálnou jednotkou. V celej bytovke sú nové rozvody vody, odpadu, kúrenia a elektriny. Byt má vlastný plynový kotol na kúrenie a prípravu TUV. Zavedená prípojka na internet a vchodový vrátnik.

Byt sa prenajíma v stave, ako je na fotografiách. Nezariadený.

Všetky byty v bytovke sú už predané!

Mesačný nájom: 410,-eur

Mesačná záloha na energie: 90,-eur

Depozit: 500,-eur (potrebné zaplatiť pri podpise Nájomnej zmluvy)

Energeticky certifikát: B

Realitný maklér nehnuteľnosti
Marcel Prokop, RSc.
+421 948 68 48 58