Hľadáte priestory pre vaše podnikanie?

Na predaj nebytový priestor na 2. poschodí v areále CCX v Nových Zámkoch.

Výborná dostupnosť v rámci mesta, parkovanie a možnosť priestory upraviť dispozične podľa vlastných predstáv a potrieb.

ID: CCXBPOSCH

Miesto: Nové Zámky, hl. cesta J. Simora 5

Mesto Nové Zámky sú vzdialené asi 38km od Nitry, 105km od Bratislavy, 30km od Komárna, 70km od mesta Győr ( Maďarsko)

Poschodie: 2. ( z dvoch)

Celková plocha: 802,90m²

Orientácia: severovýchod / juhozápad

Nehnuteľnosť prešla v roku 2016 kompletnou prestavbou a rekonštrukciou.

Je postavená z tehlovo-kvádrovej konštrukcie, kombinovaná SDK priečkami. Celá je kompletne zateplená. Má nové rozvody vody, odpadov, elektriny a kúrenia.

Nehnuteľnosť je teda jednou z 5-tich samostatných budov, ktoré svojou jedinečnou polohou a zoskupením tvoria celý areál CCX. Jedná sa o lokalitu s výbornou dopravnou dostupnosťou, ktorá je na hlavnom ťahu na Bratislavu, Komárno či Nitru.

Areál CCX sa nachádza v širšom centre Nových Zámkov. Asi 5 minút pešo do centra. V každom prípade sa dostanete autom do centra za okamih.

Parkovanie: Áno, teda v tesnej blízkosti je dostatok parkovacích miest. Parkovisko ako aj ostatné priestory sú monitorované kamerovým systémom. Vstup do areálu je kontrolovaný automatickou rampou.

Okolie a občianska vybavenosť: Výnimočná poloha areálu CCX, v každom prípade len pár minút pešo od centra mesta, je zárukou  bezproblémového prístupu ku kompletnej občianskej vybavenosti. V tesnej blízkosti sa tiež nachádza mestský – Bernolákov park.

Priestory majú samostatné sociálne zázemia skladové aj príručné priestory. Samotná nehnuteľnosť poskytuje veľkú variabilitu a možnosť úpravy vnútornej dispozície.

Nehnuteľnosť je kúpou voľná.

Energeticky certifikát: nie

Cena: 699.068,70 €

Pre kupujúceho je konečná. Neplatí už nič naviac. V uvedenej cene sú zahrnuté poplatky za právny servis resp. vypracovanie zmlúv ohľadom prevodu vlastníckych práv právnikom. Odovzdanie nehnuteľnosti podpisom preberacieho protokolu.

Pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať alebo si dohodnite obhliadku.

Marcel Prokop, RSc.
Marcel Prokop, RSc. realitný maklér

Fotogaléria

3D virtuálna prehliadka

Google Street View