1 izbový

byt na predaj

1. poschodie byt č. 1

PREDAJ – ID: CCXA1

Ponúkam na predaj čistý a kompletne dokončený veľký 1 izbový byt s pivnicou v uzatvorenom areály CCX, ktorý sa nachádza Neďaleko centra Nových Zámkov.

Jednoduchá, moderná dispozícia, základné vybavenie. Dostatok svetla a výborný pocit z priestoru vďaka vyšším stropom.

V bytovke neďaleko centra Nových Zámkov, len pár minút pešo od centra mesta kde je všetka potrebná občianska vybavenosť. 

Bernolákov park v tesnej blízkosti poskytne dostatok priestoru pre oddych alebo voľnočasové aktivity Vás, či Vašich detí.

Miesto: Nové Zámky, hl. cesta J. Simora 5

Mesto Nové Zámky sú vzdialené asi 38km od Nitry, 105km od Bratislavy, 30km od Komárna, 70km od mesta Győr ( Maďarsko)

Poschodie: 1/2 (prvé poschodie z dvoch)

Celková podlahová plocha bytu: 55,20m²

Kúpou bytu získate do vlastníctva aj pivnicu.

Plocha pivnice: 15,50m²

Byt je jedným z dvoch bytov na poschodí. 

Orientácie bytu: západ

Bytovka prešla v roku 2016 kompletnou prestavbou a rekonštrukciou. 

Je postavená z tehlovo-kvádrovej konštrukcie, kombinovaná SDK priečkami. Celá je kompletne zateplená. Má nové rozvody vody, odpadov, elektriny a kúrenia.

Byt je vybavený kuchynskou linkou s digestorom a el. sporákom. Má modernú kúpeľňu a vlastný ohrev teplej úžitkovej vody. 

Možnosť internetového pripojenia a vchodový vrátnik samozrejmosťou.

Okolie a občianska vybavenosť: Výnimočná poloha areálu CCX, len pár minút pešo od centra mesta, vám zabezpečí a je zárukou  bezproblémového prístupu ku kompletnej občianskej vybavenosti. V tesnej blízkosti sa nachádza mestský – Bernolákov park. V tom sú krásne, veľké a bezpečné detské ihriská a tiež dostatočný priestor pre posedenie a oddych.

Dispozícia bytu: Byt sa nachádza na 1. poschodí. Do bytu sa vchádza zo spoločnej chodby. Vstup cez dvere do zádveria bytu – chodby. Z tej je vstup do veľkej kuchyne. Z chodby je vstup do komory,  samostatného WC a samostatnej kúpeľne. Z kuchyne sa vstupuje do 2. izby.  V kúpeľni je závesné WC, sprchový kút, predpríprava na práčku, samostatné umývadlo a el. bojler. Samostatné WC má vlastné umývadlo. 

Byt je vybavený kvalitnými plastovými oknami. Kuchyňa a izba majú plávajúce podlahy. V chodbe, kúpeľni a WC je dlažba. Byt je tiež vybavený interiérovými dverami so zárubňami. 

Byt je kúpou voľný.

V prípade potreby a kým sa nepredá susedný byt, je po dohode možné zmeniť dispozíciu príp. v rámci možností, znížiť alebo aj zvýšiť izbovitosť jednotlivých bytov. A to podľa individuálnych potrieb kupujúceho. Informujte sa!

Približné náklady na bývanie za energie: 80,- eur kúrenie a 30,- eur elektrina

Energeticky certifikát: B

Parkovanie: áno, areál poskytuje dostatok parkovacích miest. Parkovisko ako aj ostatné priestory sú monitorované kamerovým systémom. Vstup do areálu je kontrolovaný automatickou rampou.

Pri kúpe bytu získate zdarma parkovaciu kartu s prístupom pre jedno auto na jeden rok zdarma.

Cena: 93.884,50 €

Cena je s DPH. Pre kupujúceho je konečná. Neplatí už nič naviac. V uvedenej cene sú zahrnuté poplatky za právny servis resp. vypracovanie zmlúv ohľadom prevodu vlastníckych práv právnikom. Odovzdanie nehnuteľnosti podpisom preberacieho protokolu.

Pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať alebo si dohodnite obhliadku.

Marcel Prokop, RSc.
Marcel Prokop, RSc. realitný maklér

Fotogaléria

Detaily

Pôdorysy

Okolie a exteriér

3D interaktívna virtuálna prehliadka

Google Street View