1-izbový

byt na prenájom

1. poschodie byt č. 1

PREDAJ – ID: CCXA1

Ponúkam na prenájom slnečný 1-izbový byt uzatvorenom areály CCX, ktorý sa nachádza neďaleko centra Nových Zámkov. 

Jednoduchá dispozícia, dostatok svetla a výborný pocit z priestoru vďaka vyšším stropom. V bytovke neďaleko centra Nových Zámkov, len pár minút pešo od centra mesta kde je všetka potrebná občianska vybavenosť. 

Mesto Nové Zámky sú vzdialené asi 38km od Nitry, 105km od Bratislavy, 30km od Komárna, 70km od mesta Győr ( Maďarsko) 

Poschodie: 1/2 (prvé poschodie z dvoch) 

Celková podlahová plocha bytu: 55,20m² 

Byt je jedným z dvoch bytov na poschodí. 

Orientácie bytu: južná 

Bytovka prešla v roku 2016 kompletnou prestavbou a rekonštrukciou. Je postavená z tehlovo-kvádrovej konštrukcie, kombinovaná SDK priečkami. Celá je kompletne zateplená. Má nové rozvody vody, odpadov, elektriny a kúrenia. 

Byt je vybavený kuchynskou linkou s digestorom a el. sporákom. Má modernú kúpeľňu a vlastný ohrev teplej úžitkovej vody. Možnosť internetového pripojenia a vchodový vrátnik. 

Okolie a občianska vybavenosť: Výnimočná poloha areálu CCX, len pár minút pešo od centra mesta, vám zabezpečí a je zárukou bezproblémového prístupu ku kompletnej občianskej vybavenosti. V tesnej blízkosti sa nachádza mestský – Bernolákov park. V tom sú krásne, veľké a bezpečné detské ihriská a tiež dostatočný priestor pre posedenie a oddych. 

Dispozícia bytu: Byt sa nachádza na 1. poschodí. Do bytu sa vchádza zo spoločnej chodby. Vstup cez dvere do zádveria bytu – chodby. Z tej je vstup do veľkej kuchyne. Z chodby je vstup do samostatného WC a samostatnej kúpeľne. Z kuchyne sa vstupuje do 2. izby. V kúpeľni je závesné WC, sprchový kút, predpríprava na práčku, samostatné umývadlo a el. bojler. Samostatné WC má vlastné umývadlo. Byt má aj malú komora. Vstup do komory je z chodby. Kvalitné plastové okná. Kuchyňa a izba majú plávajúce podlahy. V chodbe, kúpeľni a WC je dlažba. Byt je tiež vybavený interiérovými dverami so zárubňami. 

Cena za prenájom: 351,- eur  +  záloha za energie: 120,- eur

Depozit: 702,- eur

Parkovacie miesto v cene prenájmu.

Informujte sa:

Marcel Prokop, RSc.
Marcel Prokop, RSc. realitný maklér

Fotogaléria

Okolie a exteriér

Google Street View