2 izbový

byt na predaj

1. poschodie byt č. 5

R E Z E R V O V A N É

PREDAJ – ID: CCXB5

Ponúkam na predaj výnimočný a štýlový 2-izbový byt s balkónom a pivnicou v uzatvorenom areály CCX, ktorý sa nachádza neďaleko centra Nových Zámkov. 

Celý byt je navrhnutý elegantne a v minimalistickom dizajne. 

Vďaka jednoduchej a modernej dispozícii, kvalitným el. spotrebičom  a tiež jedinečným stropom s priznaným krovom a remeselne spracovaným balkónom Vám táto nehnuteľnosť ponúkne pocit vysokého komfortu, bezpečia a dokonalého súkromia.

V bytovke neďaleko centra Nových Zámkov, len pár minút pešo od centra mesta kde je všetka potrebná občianska vybavenosť. Bernolákov park v tesnej blízkosti poskytne dostatok priestoru pre oddych alebo voľnočasové aktivity Vás, či Vašich detí.

Miesto: Nové Zámky, hl. cesta J. Simora 5

Mesto Nové Zámky sú vzdialené asi 38km od Nitry, 105km od Bratislavy, 30km od Komárna, 70km od mesta Győr ( Maďarsko)

Poschodie: 1/2 (prvé poschodie  z dvoch)

Celková podlahová plocha bytu: 48,70m²

Kúpou bytu získate do vlastníctva aj pivnicu.

Plocha pivnice: 2,90m²

Byt je jedným zo 6 bytov na spoločnej chodbe. Zo spoločnej chodby na tom istom podlaží je tiež prístup k pivniciam.

Orientácie bytu: juhozápad

Stav nehnuteľnosti: Bytovka prešla v roku 2016 kompletnou prestavbou a rekonštrukciou. 

Je postavená z tehlovo-kvádrovej konštrukcie, kombinovaná SDK priečkami. Celá je kompletne zateplená. Má nové rozvody vody, odpadov, elektriny a kúrenia. 

Byt je vybavený klimatizáciou a kvalitnými el. spotrebičmi. Modernú kúpeľňu a jedinečný štýlový interiér dopĺňajú remeselne prevedené drevené balkóny. 

Možnosť internetového pripojenia a vchodový vrátnik samozrejmosťou.

Zo spoločných priestorov bytovky je možný vstup na oddelený spoločný dvor s dostatkom priestoru pre voľnočasové alebo športové aktivity. Na dvore je tiež altánok kde sa dá príjemne posedieť a oddýchnuť si. To všetko uprostred zelene s pocitom, že ste ďaleko od mestského ruchu.

Okolie a občianska vybavenosť: Výnimočná poloha areálu CCX, len pár minút pešo od centra mesta, vám zabezpečí a je zárukou  bezproblémového prístupu ku kompletnej občianskej vybavenosti. V tesnej blízkosti sa nachádza mestský – Bernolákov park. V tom sú krásne veľké a bezpečné detské ihriská a tiež dostatočný priestor pre posedenie a oddych.

Dispozícia bytu: Byt sa nachádza na 1. poschodí. Do bytu sa vchádza zo spoločnej chodby. Vstup – bezpečnostné dvere. Zádverie bytu je spojené s veľkou kuchyňou z ktorej sa vstupuje do 2. izby. Zo zádveria je aj vstup do spoločnej kúpeľne s WC. V kúpeľni je sprchový kút, predpríprava na práčku a samostatné umývadlo. 

Byt je vybavený kvalitnými plastovými “Francúzskymi dverami”. Z kuchyne sa dá vyjsť na balkón. Kuchyňa a 2. izba má plávajúce podlahy. V kúpeľni je dlažba. 

Byt je vybavený interiérovými dverami so zárubňami, kuchynskou linkou so sporákom a digestorom. Má vlastnú klimatizáciu a vlastný termostat na ovládanie izbovej teploty.  

Byt je kúpou voľný od 7/2024.

Približné náklady na bývanie za energie: 80,- eur kúrenie a 40,- eur elektrina

Energeticky certifikát: B

Parkovanie: áno, areál poskytuje dostatok parkovacích miest. Parkovisko ako aj ostatné priestory sú monitorované kamerovým systémom. Vstup do areálu je kontrolovaný rampou.

Cena: 92.378,-€

Pre kupujúceho je konečná. Neplatí už nič naviac. V uvedenej cene sú zahrnuté poplatky za právny servis resp. vypracovanie zmlúv ohľadom prevodu vlastníckych práv právnikom, poplatok za návrh na vklad na kataster aj odovzdanie nehnuteľnosti podpisom preberacieho protokolu.

Nenašli ste niečo v popise bytu? Pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať. Prípadne si dohodnite obhliadku.

Marcel Prokop, RSc.
Marcel Prokop, RSc. realitný maklér

Fotogaléria

Detaily

Pôdorysy

Okolie a exteriér

3D interaktívna virtuálna prehliadka

Google Street View