NA PREDAJ BYTOVÝ DOM

Miesto: obec Kuraľany

Poloha: 24km od Dvory nad Žitavou, 28km od Nové Zámky, 26km od Komárna

Ponúkam na predaj bytový dom so šiestimi bytovými jednotkami v obci Kuraľany. V bytovke sa spolu na dvoch nadzemných a jednom podzemnom podlaží nachádza 4x 3-izbový a 2x 2-izbový byt, 6x pivnica s veľkým spoločným priestorom.

Vynovené okolie s dostatkom parkovacích miest v tesnej blízkosti bytovky, ďaleko od mestského ruchu s dostatkom zelene a priestoru pre športové aktivity ponúka kľudné bývanie s prírodou na dotyk. To všetko s dobrou občianskou vybavenosťou na dosah.

Bytovka prešla v roku 2019 kompletnou prestavbou a rekonštrukciou. 

Bytový dom je postavený z tehlovo-kvádrovej konštrukcie a je kompletne zateplená. Má nové rozvody vody, odpadov a elektriny a plynu a kúrenia. Byty majú vlastné plynové kotle nový interiér a veľké  priestranné balkóny.

Podlahová plocha bytov spolu až: 430m2

Podlahová plocha nebytových priestorov k bytom do osobného vlastníctva spolu až: 130 m2

Plocha spoločného pozemku a spevnených komunikácií spolu až: 1056 m2

Okolie a občianska vybavenosť: Okolie bytového domu je plné zelene a poskytuje dostatok priestoru pre rôzne športové aktivity. V blízkosti je futbalové ihrisko, obchod COOP jednota, obecný úrad, denný stacionár a aj autobusová zastávka.

Parkovanie: áno, možnosť parkovať v najbližšom okolí bytovky

Dispozícia: 1. nadzemné podlažie (prízemie) s 3 bytmi, 2. nadzemné podlažie s 3 bytmi, Suterén so 6timi pivnicami a spoločným priestorom (kočikáreň). Byty pozostávajú, zo vstupnej chodby, 2 alebo 3 obytných miestností s kuchynskou linkou, samostatného WC a kúpeľne. Priestranný balkón. 

Byty majú veľké balkóny. Ku každému bytu sa kúpou získava do osobného vlastníctva aj parkovacie miesto. K 3-izbovému bytu až 2 parkovacie miesta. 

Ku každému bytu kúpou tiež nový vlastník získa pivnicu s plochou až 22 m2.

Aktuálny stav nehnuteľnosti:  celý bytový dom je kompletne zrekonštruovaný, plastové okná, plávajúce podlahy, dlažby, interiérové dvere so zárubňami, kuchynská linka so sporákom. V celej bytovke sú nové rozvody vody, odpadu, kúrenia a elektriny. Byty majú vlastný plynový kotol na kúrenie a prípravu TUV. 

Možnosť internetového pripojenia cez WiFi a vchodový vrátnik samozrejmosťou.

Všetky byty sú v súčasnosti obsadené nájomníkmi – prenajaté.

Nízke náklady na bývanie za energie: 60,- eur / byt

Energeticky certifikát: B

Všetky podrobné informácie nájdete na web stránke nehnuteľnosti:

Cena: 438.700,- €

V uvedenej cene sú zahrnuté poplatky za právny servis resp. vypracovanie zmlúv ohľadom prevodu vlastníckych práv právnikom a provízie realitnej kancelárie. Odovzdanie nehnuteľnosti podpisom preberacieho protokolu.

Zabezpečíme poradenstvo ohľadom financovania a poistenia nehnuteľnosti prostredníctvom partnerských finančných špecialistov.

Realitný maklér nehnuteľnosti
Marcel Prokop, RSc.
Marcel Prokop, RSc. realitný maklér

Fotogaléria.

Video exteriér

3D interaktívna virtuálna prehliadka

Poloha nehnuteľnosti na mape.