Video prehliadka.

Fotogaléria.

Poloha nehnuteľnosti na mape.

Na predaj pozemok 675 m² v Kunove

Miesto: Senica časť Kunov

Ponúkame na predaj krásny slnečný pozemok vhodný aj na stavbu rodinného domu prípadne rekreačnej chaty. Pozemok sa nachádza v okrajovej mestskej časti s výbornou dostupnosťou a dosahom ku kompletnej občianskej vybavenosti. Inžinierske siete ako elektrina, voda a plyn sú na pri hranici pozemku.

Poloha a dosah: 4km Senica centrum, 75km Bratislava

Výmera pozemku :   675m²  ( šírka pri ceste 10m a dĹžka 75m)

Orientácia pozemku:  východ-západ

Okolie a občianska vybavenosť: V blízkosti je možnosť využitia všetkého čo ponúka tečúca alebo stojatá vodná plocha. Kúpanie, rybolov, cykloturistika, turistika, športový či rekreačný oddych.

Aktuálny stav nehnuteľnosti:  Pozemok je dostupný z verejnej komunikácie a je čiastočne oplotený. V súčasnosti sú na ňom ovocné stromy. Voľný k užívaniu ihneď.

Cena: 46.875,-€

cena za m²:  69,44€

Uvedená cena je konečná a kupujúci už neplatí nič naviac. V uvádzanej cene je zahrnuté všetko od kompletného právneho servisu, vypracovania zmlúv ohľadom prevodu vlastníckych práv právnikom, poplatkov u notára za prípadnú notársku úschovu finančných prostriedkov, overenie podpisov, návrhu na vklad do katastra a provízie realitnej kancelárie. Odovzdanie nehnuteľnosti s podpisom preberacieho protokolu.

Zabezpečíme poradenstvo ohľadom financovania a poistenia nehnuteľnosti prostredníctvom partnerských finančných špecialistov.

Realitný maklér nehnuteľnosti:
Marcel Prokop, RSc.
+421 948 68 48 58