Byty kancelárie budovy pozemky

Na predaj 3-izbovy byt

I. poschodie – ID 201

Ponúkam na predaj krásny, slnečný 3-izbový byt v nedávno kompletne zrekonštruovanom bytovom dome v obci Kuraľany neďaleko Nových Zámkov.

Miesto: obec Kuraľany

Obec Kuraľany je vzdialená asi 24km od Dvory nad Žitavou, 28km od Nové Zámky, 26km od Komárna

Byt je jedným zo šiestich bytov v bytovom dome. V bytovke sa spolu na dvoch nadzemných a jednom podzemnom podlaží nachádza 4x 3-izbový a 2x 2-izbový byt, 6x pivnica a 1 veľký spoločný priestor.

Vynovené okolie s dostatkom parkovacích miest v tesnej blízkosti bytovky, ďaleko od mestského ruchu s dostatkom zelene a priestoru pre športové aktivity ponúka kľudné bývanie s prírodou na dotyk. To všetko s dobrou občianskou vybavenosťou v dosahu.

Bytovka prešla v roku 2019 kompletnou prestavbou a rekonštrukciou.

Je postavená z tehlovo-kvádrovej konštrukcie a je kompletne zateplená. Má nové rozvody vody, odpadov a elektriny a plynu a kúrenia. Byty majú vlastné plynové kotle nový interiér a priestranné balkóny.

Celková podlahová plocha bytu: 70,45m² a 12m² balkón

V cene pivnica k bytu: 22m²

V cene bytu sú aj 2 parkovacie miesta pri bytovke.

Plocha spoločného pozemku a spevnených komunikácií spolu až: 1056 m²

Okolie a občianska vybavenosť: Okolie bytového domu je plné zelene a poskytuje dostatok priestoru pre rôzne športové aktivity. V blízkosti je futbalové ihrisko, obchod COOP jednota, obecný úrad, denný stacionár a aj autobusová zastávka.

Parkovanie: áno, možnosť parkovať v najbližšom okolí bytovky. 

Orientácie bytu: severovýchod / juhozápad

Dispozícia bytu: Do bytu sa vchádza zo spoločnej chodby. Zádverie je spojené s veľkou kuchyňou z ktorej sa vstupuje do 2. aj 3 izby. Z kuchyne je tak isto vstup do kúpeľne v ktorej je vaňa a dve samostatné umývadlá. Z kuchyne je tiež vstup do samostatného a oddeleného WC ktoré má vlastnú malú kúpeľničku. S kuchyne tiež môžete vyjsť cez dvoje presklené “Francúzske dvere” na priestranný balkón. K bytu prislúcha veľká pivnica  a podiel v spoločnej miestnosti v suteréne.

Stav nehnuteľnosti: celý bytový dom je kompletne zrekonštruovaný, plastové okná, plávajúce podlahy, dlažby, interiérové dvere so zárubňami, kuchynská linka so sporákom. V celej bytovke sú nové rozvody vody, odpadu, kúrenia a elektriny. Byty majú vlastný plynový kotol na kúrenie a prípravu TUV. Možnosť internetového pripojenia cez WiFi a vchodový vrátnik samozrejmosťou.

Byt je v súčasnosti prenajatý.

Nízke náklady na bývanie za energie: 100,- eur

Energeticky certifikát: B

Všetky podrobné informácie nájdete na web stránke nehnuteľnosti:

Cena: 73.390,- €

(cena s DPH)

V uvedenej cene sú zahrnuté poplatky za právny servis resp. vypracovanie zmlúv ohľadom prevodu vlastníckych práv právnikom a provízie realitnej kancelárie. Odovzdanie nehnuteľnosti podpisom preberacieho protokolu.

Zabezpečíme poradenstvo ohľadom financovania a poistenia nehnuteľnosti prostredníctvom partnerských finančných špecialistov.

Realitný maklér nehnuteľnosti
Marcel Prokop, RSc.
Marcel Prokop, RSc. realitný maklér

Fotogaléria.

Video exteriér

3D interaktívna virtuálna prehliadka

Poloha nehnuteľnosti na mape.