Realitná kancelária MARIN reality

realitné služby pre náročných.

Naša realitná kancelária pôsobí v celom západnom regióne. Nemáme pobočky po celom Slovensku, napriek tomu vieme ponúknuť vašu nehnuteľnosť všetkým. Využívame všetky možnosti prezentovať Vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a čo najširšej verejnosti. 

Využívame moderné technológie, špičkové vybavenie a prepracovaný spôsob inzercie. Vieme predať nehnuteľnosť lepšie, rýchlejšie a za vyššiu cenu ako dokážete sami. Kvalitná reklamná kampaň je zárukou úspechu.

Pre nás je každá nehnuteľnosť jedinečná, teda aj tá vaša. A venujeme jej toľko času koľko treba. V našej realitnej kancelárii sa neobmedzujeme vysokým počtom nehnuteľností v ponuke. My máme na klientov vždy dostatok času.

Zabezpečíme bezpečný nákup aj predaj. V prípade záujmu môžu mať naši klienti svoje finančné prostriedky bezpečne uložené na oddelenom účte. A úhrada kúpnej ceny sa vykoná až po zapísaní zmien vlastníckych práv k nehnuteľnosti na príslušnom Katastrálnom úrade.  

Vaša spokojnosť a úspech realitného obchodu je pre nás záväzok a ciel.

Stretnime sa, predstavím vám naše služby. Potom sa dohodneme ako budeme predávať.

Úvodné stretnutie najlepšie v predávanej nehnuteľnosti. Prečo predávate? Je dôležitá rýchlosť alebo výška dosiahnutej predajnej ceny? Zistime a overíme právny aj technický stav nehnuteľnosti. Skompletizujeme potrebnú dokumentáciu. Vypracujeme vám návrh odhadu tržnej ceny.

Predstavíme vám naše služby a možnosti spolupráce. Dostanete od nás návrh Zmluvy o sprostredkovaní, na ktorý vám necháme dostatok času na podrobné preštudovanie. Radi zodpovieme všetky vaše otázky.

Pripravíme vašu nehnuteľnosť tzv. HOMESTAGING.
A urobíme profesionálne fotografie.

Prvý dojem  môžete urobiť len raz. Ľudia sa často rozhodujú na základe prvého dojmu. Preto nepodceňujeme prípravu nehnuteľnosti pred prvou návštevou kupujúceho. Príprava nehnuteľnosti na predaj tzv. Homestaging je dôležitý. 

Vašu nehnuteľnosť bude fotiť profesionál. Takže fotky budú také aby bol prvý dojem čo najlepší, taký aký si vaša nehnuteľnosť zaslúži. Nezabudnite na to že fotografie sú to prvé čo budúci kupujúci uvidí.

Vlastná web stránka nehnuteľnosťi.

Keď urobíme k vašej nehnuteľnosti jedinečnú vlastnú webovú stránku. Budeme mať ten najlepší marketingový nástroj pri jej predaji. Tam sa každý dozvie všetky potrebne informácie. Vlastná webová stránka je jeden z najúčinnejších marketingových nástrojov.

3D virtuálna prehliadka, video prehliadka či zábery dronom. Pôdorisy v 2D a 3D prevedení.

Keď urobíme 3D virtuálnu prehliadku. Tak sa kupujúci prejde nehnuteľnosťou z pohodlia vlastného domu. Pozrieť si všetko čo ho zaujíma alebo si len tak nechať prehrať video prehliadku a previesť bez potreby kliknutia.

Propagácia na realitných portáloch a sociálnych sieťach.

Inzerujeme na najväčších realitných portáloch. Vlastná web stránka podporená na Facebooku alebo Googli. Urobíme cielené a pravidelné zobrazovanie. Takže sa bude nehnuteľnosť aktívne propagovať.

Sme členom Realitnej únie SR, To je viac ako 700 členov –  spolupracujúcich realitných profesionálov z celého Slovenska.

Sme členom Realitnej únie SR.

Prehliadky, vyjednávanie a podpis Rezervačnej zmluvy.

Zabezpečíme obhliadky aj vyjednávanie… Pri jednaní sme vždy  na vašej strane. Nechajte nás, starať sa za vás. Bezplatne sprostredkujeme poradenstvo ohľadom financovania kúpy či poistenia nehnuteľnosti. 

Naša práca podpisom Kúpnej zmluvy nekončí. Vyhotovíme Odovzdávací protokol a odovzdáme nehnuteľnosť novému majiteľovi. Pomôžeme s prepisom energii (elektrina, voda, plyn atď.)

Podpisom Kúpnej zmluvy to nekončí.