Realitná kancelária MARIN reality

Naša realitná kancelária pôsobí v celom západnom regióne. Nemáme pobočky po celom Slovensku, napriek tomu vieme ponúknuť vašu nehnuteľnosť všetkým. Využívame všetky možnosti prezentovať Vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a čo najväčšiemu množstvu potencionálnych zákazníkov.. 

Využívame moderné technológie, špičkové vybavenie a prepracovaný spôsob inzercie. Vieme predať nehnuteľnosť lepšie, rýchlejšie a za vyššiu cenu ako dokážete sami. Kvalitná reklamná kampaň je zárukou úspechu.

Pre nás je každá nehnuteľnosť jedinečná, teda aj tá vaša. A venujeme jej toľko času koľko treba. V našej realitnej kancelárii sa neobmedzujeme vysokým počtom nehnuteľností v ponuke. My máme na klienta vždy dostatok času.

Zabezpečíme bezpečný nákup aj predaj vašej nehnuteľnosti.

Vaša spokojnosť a úspech realitného obchodu je pre nás záväzok a ciel. Realitné služby pre náročných. 

realitná kancelária interiér

Napíšte alebo zavolajte.
Stretnime sa, predstavím vám naše služby.

Dohodneme spolu ako na to.

Úvodné stretnutie u nás v kancelárii alebo v predávanej nehnuteľnosti.

 Prečo predávate? Je dôležitá rýchlosť alebo výška dosiahnutej predajnej ceny? Zistime a overíme právny aj technický stav nehnuteľnosti. Skompletizujeme potrebnú dokumentáciu. Vypracujeme vám návrh odhadu tržnej ceny.

Predstavím naše služby a možnosti spolupráce. Dostanete od nás návrh Zmluvy o sprostredkovaní, na ktorý vám necháme dostatok času na podrobné preštudovanie. Radi zodpovieme všetky vaše otázky.

Pripravíme vašu nehnuteľnosť a urobíme profesionálne fotografie a videá.

Prvý dojem  môžete urobiť len raz. Ľudia sa často rozhodujú na základe prvého dojmu. Preto nepodceňujeme prípravu nehnuteľnosti pred prvou návštevou kupujúceho. Príprava nehnuteľnosti na predaj je dôležitá. 

Vašu nehnuteľnosť bude fotiť profesionál. Takže fotky budú také aby bol prvý dojem čo najlepší, taký aký si vaša nehnuteľnosť zaslúži. Nezabudnite na to že fotografie sú to prvé čo budúci kupujúci uvidí. To isté s videom.

Vlastná web stránka nehnuteľnosťi.

Keď urobíme k vašej nehnuteľnosti jedinečnú vlastnú webovú stránku. Budeme mať ten najlepší marketingový nástroj pri jej predaji.

Vlastná webová stránka je jeden z najúčinnejších marketingových nástrojov.

Zabezpečíme a urobíme pre váš projekt profesionálnu prácu. Sme rýchly a spoľahlivý.

3D virtuálna prehliadka, video prehliadka či zábery dronom. Pôdorisy v 2D a 3D prevedení.

Urobíme vašej nehnuteľnosti 3D virtuálnu prehliadku. Kupujúci sa prejde nehnuteľnosťou z pohodlia vlastného domova. Pozrie si všetko čo ho zaujíma alebo si len tak nechá prehrať video prehliadku a bude prevedený nehnuteľnosťou bez jediného kliknutia. Pôdorys mu poskytne prehľad o dispozícii.

Pozrite si naše sociálne siete a ako na nich propagujeme nehnuteľnosti.

Propagácia na realitných portáloch a sociálnych sieťach.

Inzerujeme na najväčších realitných portáloch. Web stránka nehnuteľnosti bude podporená na Facebooku aj na Google. 

Zabezpečíme cielené a pravidelné zobrazovanie. Tak, že sa bude nehnuteľnosť aktívne propagovať.

Sme členom Realitnej únie SR, To je viac ako 700 členov –  spolupracujúcich realitných profesionálov z celého Slovenska.

Prehliadky, vyjednávanie a podpis Rezervačnej zmluvy.

Zabezpečíme obhliadky aj vyjednávanie. Pri jednaní sme vždy  na vašej strane. 

Nechajte nás, starať sa za vás. 

Bezplatne sprostredkujeme poradenstvo ohľadom financovania kúpy či poistenia nehnuteľnosti. Naša práca podpisom Kúpnej zmluvy nekončí. Vyhotovíme Odovzdávací protokol a odovzdáme nehnuteľnosť novému majiteľovi. Pomôžeme s prepisom energii (elektrina, voda, plyn atď.)

Podpisom Kúpnej zmluvy to nekončí.

foto predaného 2 izb bytu