Na predaj rodinný dom

ID: SLNC

Ponúkam Vám na predaj rodinné domy z pripravovaného projektu Slnovrat Residence.

Rezervácia už od 5.000 €
Začiatok výstavby 9-10/2023

Miesto: obec Andovce pri Nových Zámkoch

Obec Andovce je vzdialená asi 4 km od Nových Zámkov, 38 km od Komárna, 43 km od Nitry

Dom je jedným z ponuky dvojdomov z dlho a starostlivo pripravovaného projektu výstavby prémiovej rezidenčnej štvrte pri Andovciach len neďaleko od Nových Zámkov.

Kvalitný verejný priestor a občianska vybavenosť na dosah v obci Andovce, kde nájdete poštu, supermarket, reštauráciu, materskú školu či kostol.

V bezpečnom polouzavretom areáli s vysadenou zeleňou, vybudovanými kompletnými inžinierskymi sieťami vrátane kanalizácie. Dokončené cesty a chodníky s verejným osvetlením samozrejmosťou.

Ponúkame bývanie v harmonickom prepojení s prírodou – Podunajská nížina je jedno z najmagickejších území na Slovensku. Úrodná rovina na ktorej sa darí faune a flóre je po celý rok zaliata slnkom. V Slnovrat Residence zažijete dokonalé prepojenie s prírodou a načerpáte energiu na každú výzvu.

Všetky podrobné informácie nájdete na web stránke nehnuteľnosti:

Dom typ C – Dvojdom

Podkrovný rodinný dom s garážou

Počet izieb 4 + kuchyňa + šatník

Užitková plocha 113m²
Zastavaná plocha 83,3m²

Plocha pozemkov od 303m² (podľa konkrétneho domu)

Dispozícia a vybavenie domu: Tento dom je projektovaný ako dvojdom. Samostatne stojaci objekt, ktorý nie je podpivničený a má garáž. S dvomi nadzemnými podlažiami, teda prízemím a užitkovým podkrovím je funkčne prispôsobený potrebám 4 až 5 člennej rodiny. Má štyri izby, kuchyňu a šatnik. 

V dome bude elektrické vykurovanie, predpríprava pre klimatizáciu a fotovoltaiku. Dom bude mať komín pre možnosť inštalácie krbu alebo kachlí, dokončenú terasu a oplotenie.

Domy sa ponúkajú na predaj v prevedení holodom. Možnosť si prispôsobiť interiér a dokončenie podľa svojich vlastných predstáv a potrieb.

Energetický certifikát: A0

Pozrite si kompletnú brožúru v PDF. Všetko čo by vás mohlo zaujímať. Podrobný popis – mapa pozemkov, domov a detaily celého projektu Slnovrat Residence na jednom mieste.

Cena: od 199.000 €

(cena s DPH)

Rezervácia už od 5.000 €
Začiatok výstavby 9-10/2023

V uvedenej cene sú zahrnuté poplatky za právny servis resp. vypracovanie zmlúv ohľadom prevodu vlastníckych práv právnikom a provízie realitnej kancelárie. Odovzdanie nehnuteľnosti podpisom preberacieho protokolu.

Zabezpečíme poradenstvo ohľadom financovania a poistenia nehnuteľnosti prostredníctvom partnerských finančných špecialistov.

Informujte sa.
Marcel Prokop, RSc.
Marcel Prokop, RSc. realitný maklér

Fotogaléria.

Pôdorysy

Mapa pozemkov

Poloha nehnuteľnosti na mape.