Na predaj stavebné pozemky v Andovciach neďaleko Nových Zámkov

ID: SLN

Posledných voľných 6 pozemkov C10 - C19 z 1. fázy predaja stavebných pozemkov určených k individuálnej výstavbe rodinných domov.

Využite jedinečnú príležitosť možnosti bývania v rodinnom dome len neďaleko od centra Nových Zámkov.

Lokalita je zárukou tichého, pokojného a bezpečného residenčného bývania pri Andovciach. Harmónia bývania v súlade s moderným spôsobom bývania?

To je projekt slnkom zaliatych pozemkov a domov – SLNOVRAT.

Vynikajúca občianska vybavenosť, kvalitný verejný priestor. To všetko v spojení so skvelou dopravnou dostupnosťou do mesta. 

Poloha a dostupnosť: Slnovrat residence pri Andovciach je vzdialené asi 4km od Nových Zámkov, 30 km od Komárna, 110 km od Bratislavy či 75km od Maďarského mesta Győr.

Pozemky Slnovrat residence  sa nachádzajú severozápadne od Nových Zámkov.

V ponuke pozemky už od 600m².

Vybavenie pozemku: každý pozemok bude nať pripravené pripojenia na všetky inžinierske siete – voda, odpad, elektrina aj internet. Samozrejmosťou sú chodníky, cesty a verejné osvetlenie.

Aktuálny stav: Momentálne prebieha územné konanie, ktoré bude čoskoro ukončené vydaním územného rozhodnutia. Následne budú stavebné pozemky na základe geometrického plánu zapísané do katastra nehnuteľností (Júl 2023).

Cenník a všetky podrobné informácie nájdete na web stránke nehnuteľnosti:

Pozrite si kompletnú brožúru v PDF. Všetko čo by vás mohlo zaujímať. Podrobný popis – mapa pozemkov, domov a detaily celého projektu Slnovrat Residence na jednom mieste.

Cena za m²: 129,-€

V uvedenej cene sú zahrnuté poplatky za právny servis resp. vypracovanie zmlúv ohľadom prevodu vlastníckych práv právnikom. Odovzdanie nehnuteľnosti podpisom preberacieho protokolu.

Pre viac informácií ma kontaktujte.
Dohodnite si stretnutie resp. obhliadku.

Marcel Prokop, RSc.
Marcel Prokop, RSc. realitný maklér

Fotogaléria.

Street wiew Google