Na predaj pozemok o rozlohe 675m².

Na predávanom pozemku je to možné. Pripojenie na elektrinu, mestskú vodu, či plyn bude tiež bez problémov. Všetky siete sú dostupné na hranici pozemku. Východne – západná orientácia vám zaistí dostatok slnka k rannej káve, či večernému poháru vína.

Pozemok sa síce nachádza v okrajovej mestskej časti, no má výbornú dostupnosť a dosah ku kompletnej občianskej vybavenosti v meste. V prednej – širšej časti pozemku, vedie asfaltová cesta a pár km do centra či do Tesca alebo Kauflandu zvládnete autom za pár minút. Môžete si vybrať, pretože zo zadnej – užšej časti pozemku sa po cyklotrase bicyklom, kolobežkou alebo aj pešo tiež ľahko dostanete do centra mesta, či na Kunovskú priehradu, ktorá je na opačnej strane.

V blízkosti je možnosť využitia všetkého čo ponúka tečúca alebo stojatá vodná plocha. Rybolov, kúpanie, športový či rekreačný oddych pri vode. Po blízkej cyklotrase sa na bicykli, či pešo dostanete až na Myjavské kopanice.

Vzdialenosť 75km od Bratislavy autom prejdete za niečo viac ako hodinu. 30km do Hodonína zvládnete za pol hodiny.

Pozemok je dostupný z verejnej komunikácie a je čiastočne oplotený. V súčasnosti sú na ňom ovocné stromy. Je ho možné využívať ihneď.

Cena: 39.825,- €

(cena za m2 59,-€ )

Uvedená cena je konečná a kupujúci už neplatí nič naviac. V uvádzanej cene je zahrnuté všetko od kompletného právneho servisu, vypracovania zmlúv ohľadom prevodu vlastníckych práv právnikom, poplatkov u notára za prípadnú notársku úschovu finančných prostriedkov, overenie podpisov, návrhu na vklad do katastra a provízie realitnej kancelárie. Odovzdanie nehnuteľnosti s podpisom preberacieho protokolu.

Zabezpečíme vám poradenstvo ohľadom financovania a poistenia nehnuteľnosti prostredníctvom partnerských finančných špecialistov.

Realitný maklér nehnuteľnosti
Marcel Prokop, RSc.
Marcel Prokop, RSc. realitný maklér

Fotogaléria.

Video exteriér

Aký dom na takýto pozemok?

Domy so šírkou už od 3,6m !!!
Nechajte sa inšpirovať na   www.modulovydom.sk

Poloha nehnuteľnosti na mape.