Video prehliadka.

Fotogaléria.

Poloha nehnuteľnosti na mape.

EXKLUZÍVNE iba u nás!

Na predaj pozemok 600 m2 v Kútoch

Miesto: obec Kúty

Ponúkame na predaj krásny slnečný a priestorný pozemok vhodný a pripravený na výstavbu rodinného domu. Pozemok sa nachádza v tichej a kľudnej časti obce s výbornou dostupnosťou a dosahom ku kompletnej občianskej vybavenosti.

Obec má výbornú polohu a dosah: 60km Bratislava, 28km Senica, 26km Malacky, 16km Rakúsko, 9km Česká republika, Diaľnica D2

Výmera pozemku :   600m2  ( široký 15m a dlhý 40m)

Orientácia pozemku:  sever-juh

Okolie a občianska vybavenosť: Okolie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. Škola, škôlka, obchody, Tesco, reštaurácie, pošta, banka, bankomat, lekár pre dospelých aj deti a mládež, lekáreň atď.

V blízkosti je možnosť využitia všetkého čo ponúka tečúca alebo stojatá vodná plocha. Kúpanie, rybolov, cykloturistika s dosahom až do Rakúska alebo Českej republiky.

Aktuálny stav nehnuteľnosti:  Pozemok je bez ťarchy. Z verejnej komunikácie je oplotený a má vstupnú uzamykateľnú bránu. Je čistý a pripravený na nového majiteľa. Voľný k užívaniu ihneď.

Cena: 67 600 €

cena za m2:  112,67€

Uvedená cena je konečná a kupujúci už neplatí nič naviac. V uvádzanej cene je zahrnuté všetko od kompletného právneho servisu, vypracovania zmlúv ohľadom prevodu vlastníckych práv právnikom, poplatkov u notára za notársku úschovu finančných prostriedkov, overenie podpisov, návrhu na vklad do katastra a provízie realitnej kancelárie. Odovzdanie nehnuteľnosti s podpisom preberacieho protokolu.

Zabezpečíme poradenstvo ohľadom financovania a poistenia nehnuteľnosti prostredníctvom partnerských finančných špecialistov.

Realitný maklér nehnuteľnosti:
Marcel Prokop, RSc.
+421 948 68 48 58