realitná kancelária MARIN reality interiér

REALITNÁ KANCELÁRIA
MARIN reality

Profesionálne realitné služby bez ohľadu na veľkosť zákazky. Od predaja bytu, pozemku až po developerský projekt akejkoľvek veľkosti. 

Sprostredkujeme predaj nehnuteľnosti. Zabezpečíme kompletný servis vrátane kvalitného realitného marketingu. Nájdeme miesto a umiestnime vašu nehnuteľnosť v digitálnom priestore a na inzertných portáloch. 

Predaj nehnuteľností odborne a bez starostí. 

Kvalitná reklamná kampaň je práca pre profesionálov – správne plánovanie a samotný výkon vás maximálne priblíži úspechu. Vieme ako a čo urobiť, aby sme predali vašu nehnuteľnosť lepšie, rýchlejšie a za vyššiu cenu ako to dokážete sami. Naša realitná kancelária pôsobí v celom regióne. Nepotrebujeme pobočky po celom Slovensku a napriek tomu vieme ponúknuť a sprostredkovať predaj vašej nehnuteľnosti všetkým.

Naša realitná kancelária využije všetky možnosti prezentovať Vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a čo najväčšiemu množstvu potencionálnych zákazníkov. Najmodernejšie technológie, špičkové vybavenie a prepracovaný spôsob marketingu inzercie.

Každý projekt, či nehnuteľnosť je jedinečná, a vieme jej venovať toľko času, koľko treba. Neobmedzujeme sa vysokým počtom nehnuteľností v ponuke. Máme na klienta vždy dostatok času.

Vaša spokojnosť a úspech realitného obchodu je pre nás záväzok a ciel. Urobíme na mieru kompletný realitný marketing a poskytneme realitné služby aj pre náročných. 

Vieme ako, lebo to je to, čo robíme…

Plánujete predaj vašej nehnuteľnosti, či ešte len plánujete developerský projekt?

Napíšte alebo zavolajte.

Dohodnime spolu úvodné stretnutie.

 Prečo predávate? Je dôležitá rýchlosť alebo výška dosiahnutej predajnej ceny? Zistime a overíme právny aj technický stav nehnuteľnosti. Skompletizujeme potrebnú dokumentáciu. Vypracujeme vám návrh odhadu tržnej ceny. Urobíme prvotnú analýzu, zabezpečíme úvodné čísla.

Predstavím naše služby a možnosti spolupráce. Pripravíme pre vás návrh ďalšej spolupráce. Necháme vás zamyslieť sa. Radi pritom zodpovieme všetky vaše ďalšie otázky.

Príprava nehnuteľnosti na predaj.

Na profesionálnej úrovni pripravíme a dodáme fotografie, videá, pôdorysy, 3D prehliadky, vizualizácie...

Prvý dojem môžete urobiť len raz, preto nepodceňujeme prípravu.

Ľudia sa často rozhodujú na základe prvého dojmu. Preto nepodceňujeme prípravu nehnuteľnosti resp. projektu na propagáciu. Príprava a plánovanie a samotný výkon sú veľmi dôležité. 

Grafické materiály pre vašu nehnuteľnosť, či projekt budú robiť profesionáli. Fotografie, videá, pôdorysy, 3D prehliadky, vizualizácie a tlačoviny budú také, aby bol prvý dojem čo najlepší a taký, aký si vaša nehnuteľnosť zaslúži.

Myslíme na to, že to bude to prvé, čo budúci kupujúci uvidí.

Developerský projekt, rodinný dom, byt na predaj?

Zabezpečíme kompletný realitný marketing nehnuteľností od A po Z. Od prvotnej analýzy projektu až po odovzdávajúci protokol.

Pripravíme pre vás všetko čo treba na to, aby sa rezervácie, či predaj rozbehol čím skôr. 

Online reklama od jedinečnej a vlastnej webovej stránky pre projekt, ppc a bannerová reklama, reklamy na sociálnych sieťach, e-mail marketingu  atď., až po offline kompletný servis ako reklama na rôznych nosičoch – bigboardy, nákupné košíky, veľkoplošné polepy, brožúry, zakladače, drobné reklamné predmety atď.

Všetko, pre čo najlepšiu marketingovú prezentáciu pre váš projekt.

Zabezpečíme a dodáme profesionálnu prácu.
Sme rýchli a spoľahliví. Robíme to radi a dobre.

Správna propagácia pri predaji nehnuteľnosti.

Platená propagácia, Banner, Display a PPC kampane. On-line aj off-line.

Inzercia na najväčších a najdôležitejších realitných portáloch. Vlastná web stránka, podpora platenou reklamou je TOP kombináciou na úspech projektu.  

Aktívna propagácia, cielené a pravidelné zobrazovanie na relevantných miestach. Vieme ako, lebo to je to, čo robíme.

Vieme zabezpečiť viac ako reklamná agentúra, pretože mi vieme predávať nehnuteľnosti. 

Odborný a bezpečný predaj nehnuteľnosti.

Zabezpečíme obhliadky aj vyjednávanie. Pri jednaní sme vždy na vašej strane. Dodáme kompletnú zmluvnú dokumentáciu.
Nechajte nás, starať sa za vás.

Bezplatne sprostredkujeme poradenstvo ohľadom financovania kúpy či poistenia nehnuteľnosti. Naša práca podpisom Kúpnej zmluvy nekončí. 

Odovzdáme nehnuteľnosť novému majiteľovi. Pomôžeme s prepisom energii.

S nami to podpisom Kúpnej zmluvy nekončí.

KONTAKTUJTE NÁS