Pozemky na predaj Slnovrat

Na predaj 6 posledných stavebných pozemkov v 1. fáze výstavby Slnovrat Residence v Andovciach určených pre individuálnu výstavbu rodinných domov.

 

Lokalita projektu Slnovrat.

Len neďaleko centra Nových Zámkov v obci Andovce je stále otvorená príležitosť pre tých, ktorí snívajú o vlastnom rodinnom dome na vidieku. Slnovrat Residence, náš exkluzívny developerský projekt, ponúka 6 posledných dostupných stavebných pozemkov z 1. fázy výstavby, určených práve pre individuálnu výstavbu rodinných domov. 

Vynikajúca príležitosť!

Ideálna lokalita – Andovce sú ideálnym miestom pre rodinné bývanie. Obec je známa nádherným okolím, prírodou, čistým ovzduším a pokojnou atmosférou. Ponúka výbornú dostupnosť k dôležitým službám a zariadeniam, ako je škôlka, pošta či potraviny. Zároveň si môžete byť istí, že vám za domom nevyrastie nákupné centrum alebo priemyselný park. Bývanie v Andovciach je kombináciou pohody a komfortu.

 

Infraštruktúra a vybavenie.

Exkluzívne stavebné pozemky – Slnovrat Residence je prémiový developerský projekt, ktorý ponúka ideálne a dobre premyslené pozemky pre rodinné domy. Každý z týchto pozemkov bude v priebehu roka 2023 pripravený na výstavbu. Pozemky majú veľkorysú výmeru, poskytujú tak priestor pre umiestnenie záhrady, terasy či bazéna.

Dostupná infraštruktúra – Slnovrat Residence je plne vybavená infraštruktúrou pre pohodlný život. Pripojenie elektriny, vody, kanalizácie a internetu sú samozrejmosťou. Okrem toho cesty, chodníky, verejné osvetlenie, dostatok parkovacích miest a verejné priestranstvá na trávenie voľného času a relax dajú vášmu bývaniu úplne iný rozmer.

 

Zhodnotenie vašej investície.

Investícia do budúcnosti – kúpa pozemku v Slnovrat Residence je nielen investíciou do vášho vlastného domova, ale aj do budúcnosti. Andovce sú populárnym miestom na život a neustále sa rozvíjajú. Predpokladá sa, že hodnota nehnuteľností v tejto lokalite bude ďalej narastať. Pozemky s kompletnou infraštruktúrou v Slnovrat Residence teraz len za 129,- €/m².

Kontaktné informácie – ak ste pripravení realizovať svoj sen o vlastnom rodinnom dome v Andovciach, neváhajte a kontaktujte nás hneď teraz. Na našej webovej stránke www.slnovrat.sk nájdete ďalšie informácie o dostupných pozemkoch, cenách a všetky kontaktné údaje. Radi vám poskytneme všetky potrebné informácie a pomôžeme vám začať uskutočňovať svoj sen o novom bývaní.

Toto je vaša šanca vytvoriť si domov presne podľa vašich predstáv v jednej z najkrajších lokalít v okolí Nových Zámkov – v Andovciach. Využite túto príležitosť a začnite žiť svoju budúcnosť už dnes!

Viac informácií nájdete na www.slnovrat.sk

Prípadne ma kontaktujte: 

Marcel Prokop, RSc.
0948 68 48 58